Священномученик Володимир Красновский, пресвітер p1b25nmb98mv5ik4buqt7s1cag3
Житія святих,  Листопад

Священномученик Володимир Красновский, пресвітер

Місяця листопада на 12-й день

Священномученик Володимир народився 5 липня 1889 року в селі Ізмайлове під Москвою в сім’ї псаломщика. Батько помер ще до настання гонінь на Російську Православну Церкву, мати – 1918 року. Володимир закінчив Перервінське Духовне училище, якийсь час служив псаломщиком, як його батько. У 1923 році він був висвячений у сан диякона і став служити в церкві ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» у селі Ассаурове Дмитрівського району.
У 1925 році звільнилося місце священика у Свято-Духівському храмі в селі Дубровки, і збори парафіян одностайно ухвалили: просити єпископа висвятити диякона Володимира на священика для служіння в їхньому храмі. Прохання було тоді ж виконане. У 1930 році храм був владою закритий, і в 1931 році отець Володимир був призначений служити до храму в селі Легчищеве Лопасненського району Московської області.
11 листопада 1937 року влада заарештувала священика, і він був ув’язнений у місті Серпухові. Підставою для арешту послужили свідчення «двох свідків на негласному допиті», як кажуть у документі слідства. Того ж дня священик був допитаний, і йому було поставлено запитання відповідно до свідчень цих свідків.
17 листопада трійка НКВС засудила отця Володимира до розстрілу. Священика Володимира Красновського було розстріляно 25 листопада 1937 року і поховано в безвісній спільній могилі на полігоні Бутово під Москвою.