...
Житія святих,  Листопад

Священномученик Симеон Кречков, диакон

Місяця листопада на 3-й день

Священномученик Симеон народився 1876 року в селі Понизів’я Верейського повіту Московської губернії в родині псаломщика Миколи Кречкова. Освіту здобув у Перервінському Духовному училищі, а потім у Московській Духовній семінарії, яку закінчив у 1900 році. Спочатку працював учителем, а 1903 року був висвячений у сан диякона до храму Володимирської ікони Пресвятої Богородиці у селі Биково, де й служив до арешту 1937 року.
15 листопада 1937 року трійка НКВС засудила священників Іоанна Кесарійського, Петра Космінкова та диякона Симеона Кречкова до розстрілу. Олександр Чилікін та його син Дмитро були засуджені до десяти років ув’язнення у виправно-трудовому таборі. Петро Піскарєв-Молоков, Євдокія Сафронова та Катерина Чилікіна були засуджені до восьми років ув’язнення у виправно-трудовому таборі.
Священники Іоанн Кесарійський, Петро Космінков та диякон Симеон Кречков були розстріляні 16 листопада 1937 року та поховані у безвісній спільній могилі на полігоні Бутово під Москвою.
Олександр Чилікін був відправлений до Біломорсько-Балтійського табору, Євдокія Сафронова та Катерина Чилікіна – до Тайшеттабору, Петра Піскарєва-Молокова та Дмитра Чилікіна – до Сиблагу.
Євдокія Сафронова померла в ув’язненні 25 серпня 1938 року і була похована в невідомій могилі, Петро Пискарьов-Молоков помер у таборі 9 квітня 1938 року і був похований у невідомій могилі.

Знайшли помилку