Житія святих,  Листопад

Священномученик Ігнатій Теслін

Місяця листопада на 19-й день

Священномученик Ігнатій Степанович Теслін народився 1873 року в селі Студенець Сизранського повіту Симбірської губернії в селянській сім’ї, тримав бакалійну крамницю.

Закінчив духовну семінарію, одружився. У 1916 році був висвячений у сан священика. У 1930 році був заарештований, але незабаром звільнений. Переїхав до Москви.

Отця Ігнатія заарештували 15 грудня 1934 року і помістили в Бутирську в’язницю. Звинувачували його у співчутті вбивству С. М. Кірова. Винним себе батюшка не визнав, проте його засудили до трирічного заслання до Казахстану і відправили в селище Майське Бескарагайського району Павлодарської області, де він працював на руднику. Там ієрея Ігнатія знову заарештували 25 листопада 1937 року разом із кількома засланцями священнослужителями, проходив із ними у спільній груповій справі. Звинуватили його в проведенні контрреволюційної роботи, винним себе він знову не визнав. Священик Ігнатій Теслін був засуджений до розстрілу і страчений вночі 2 грудня 1937 року. Місце поховання невідоме.

Зарахований до лику святих новомучеників і сповідників Руських у серпні 2000 року на Архієрейському Соборі Руської Православної Церкви.