Священномученик Андрій Біднов p1b8jikjel1flqagp1ndd9p71h23
Житія святих,  Лютий

Священномученик Андрій Біднов

Місяця лютого на 4-й

Священномученик Андрій народився 5 серпня 1885 року в селі Сколково Козловської волості Московського повіту Московської губернії в сім’ї селянина Георгія Бєднова. У підлітковому віці Андрій прислуговував у церкві; через бідність сім’ї він не здобув освіти в навчальному закладі й усьому вивчився сам. Під час Першої світової війни Андрій служив в армії рядовим. Повернувшись додому, він став працювати за наймом.
У 1923 році, коли Росію накривали хвиля за хвилею гоніння на вірян, Андрій Георгійович вирішив послужити Богу і Церкві і, висвячений на священика, почав служити в Георгіївській церкві в селі Ганусове Бронницького району.
26 січня 1938 року отця Андрія заарештували й ув’язнили в Таганській в’язниці в Москві.
– Слідству відомо, що ви займаєтеся антирадянською агітацією. Визнаєте себе в цьому винним? – запитав його слідчий.
– Антирадянською агітацією я не займався і не займаюся, цього факту не було, і винним себе в цьому я не визнаю, – відповів священик.
– Ви висловлювали настрій проти колгоспів, ведучи агітацію на їх розвал. Чи вірно це і чи визнаєте себе в цьому винним?
– Цього не було, винним себе не визнаю.
– Ви, займаючись антирадянською агітацією, спрямовували її проти уряду. Визнаєте себе в цьому винним?
– Цього не було, винним себе не визнаю.
Допити на цьому було закінчено. Слідчий викликав чергових свідків, священиків Василя Крестова і Василя Образцова, які підписали необхідні слідству свідчення проти отця Андрія.
11 лютого 1938 року трійка НКВС засудила отця Андрія до розстрілу. Священика Андрія Бєднова було розстріляно 17 лютого 1938 року, його поховали в безвісній спільній могилі на полігоні Бутово під Москвою.