Житія святих,  Грудень

Священномученики протоієрей Олексій Сабуров та ієрей Олександр Посохін

Місяця грудня на 4-й день

Священномученик Олексій Сабуров у 1914-1915 роках був священиком у діючій армії. Потім до грудня 1918 року протоієрей Олексій служив у храмі Воскресіння Христового та у тюремній церкві міста Пермі.
У 1918 році було замучено більшовиками багато священиків міста Пермі та Пермського повіту. Не уникнув мученицької кончини і протоієрей Олексій. У ніч із 16 на 17 грудня, за відомостями онуки, отця Олексія підняли з ліжка, в одній білизні, з петлею на шиї босоніж по снігу відвели до Ками і там, прив’язавши до залізного ліжка, втопили. Того ж дня, 17 грудня 1918 року, в річці Камі після жорстоких тортур і знущань було втоплено священика Олександра Посохіна, який служив у селі Червоно-Слудське Пермського повіту Пермської губернії.