Священномученики Олександр Сидоров і Володимир Сергєєв 63f38d475b5c6070701087

Священномученики Олександр Сидоров і Володимир Сергєєв

Священномученики Володимир і Олександр служили в Миколаївській церкві в місті Далматове Пермської губернії.

Священномученик Володимир народився 3 липня 1868 року в місті Далматове Пермської губернії в сім’ї селянина Михайла Сергєєва. У 1890 році Володимир закінчив Пермську Духовну семінарію і був призначений наглядачем Єкатеринбурзького духовного училища. У 1891 році його висвятили на священика до Миколаївської церкви міста Далматова, де проживало тоді близько восьми тисяч жителів. З 1899 року отець Володимир викладав Закон Божий у Далматовському другокласному монастирському училищі, з 1909 року – у Далматовському міському чотирикласному училищі. Він був ревним пастирем і неодноразово нагороджувався єпархіальним начальством.

Священномученик Олександр народився 30 серпня 1868 року в Нижньо-Уфалейському заводі Єкатеринбурзького повіту Пермської губернії в сім’ї селянина Василя Сидорова. Закінчивши 6 класів Єкатеринбурзької чоловічої гімназії, він 1890 року був призначений учителем Киштовського училища міністерства народної освіти. У 1895 році його перевели в Ревдинське училище, і того ж року його звільнили із селянського стану і прийняли в духовне звання. 10 грудня 1895 року Олександра висвятили на диякона до Вознесенської церкви села Кузнецького Єкатеринбурзького повіту, а 22 липня 1897 року – на священика до Далматовської Миколаївської церкви.
Священиків Володимира Сергєєва та Олександра Сидорова замучили безбожники-більшовики, які прийшли до влади, 27 червня/10 липня 1918 року на станції Далматове. Отця Олександра кати-червоногвардійці підняли на багнети і набили йому рот землею.