Священномученик Василій Крилов пресвітер

Священномученик Василій народився 1899 року в селі Ассаурово Дмитровського повіту Московської губернії в сім’ї псаломщика Олександра Крилова. У 1918 році Василь закінчив Віфанську Духовну семінарію і був мобілізований до Червоної армії в резервний полк міста Москви.
У 1922 році його демобілізували, він повернувся додому і одружився з донькою священика Преображенської церкви села Спас-Коркодіно Клинського повіту Московської губернії Наталією. Того ж року єпископ Клинський Інокентій (Летяєв) висвятив Василя на диякона до Преображенської церкви села Спас-Коркодино.
У 1925 році єпископ Клинський Гавриїл (Красновський) висвятив його на священика до тієї самої церкви, де він і прослужив до її закриття в 1930 році. Після закриття храму отець Василь влаштувався працювати сторожем і рахівником у радгоспі “Динамо” Клинського району. Але, оскільки він не приховував, що він священик, керівництво радгоспу звільнило його. У 1933 році священноначалля направило його служити в храм у селі Покровський Погост Костянтинівського району. Через чотири роки цей храм влада закрила, і отця Василя перевели у Вознесенську церкву в село Сурмине Дмитрівського району, а через пів року, коли і тут храм закрили, – у Покровську церкву села Андріївського Дмитрівського району. Парафіяни згадували отця Василя як доброго, тихого і скромного пастиря.
13 квітня 1938 року влада заарештувала священика й ув’язнила у в’язницю в місті Дмитрові. На допитах отець Василь винним себе не визнав. 14 червня 1938 року трійка НКВС засудила священика до розстрілу. Священик Василь Крилов був розстріляний 1 липня 1938 року і похований у безвісній спільній могилі на полігоні Бутово під Москвою.