Священномученик Василь Міліцин, пресвітер p1dvrv5oej3ca1aqc13qb1q41cqo3

Священномученик Василь Міліцин, пресвітер

Священномученик Василь – Василь Степанович Міліцин – народився 1861 року. Закінчивши Камишловське повітове училище, його 1887 року висвятили на диякона, і він служив у храмі у Воскресенській слободі Челябінського повіту Оренбурзької губернії. 8 лютого 1894 року диякона Василя було переведено до Спасо-Преображенського собору в місті Шадринську. У 1897 році його висвятили на священика, і він служив у Преображенському храмі у Верхньо-Уфалейському заводі Єкатеринбурзької єпархії, а потім у храмі села Кунгурське. 9 серпня 1907 року отець Василь був призначений у Входо-Єрусалимський храм Нижньо-Тагільського заводу Верхотурського повіту, а 7 жовтня 1909 року – в Микільський храм села Верх-Ключевське Камишловського повіту. У 1915 році він служив у Спасо-Преображенській церкві села Олексіївське того ж повіту. Священик Василь Міліцин був убитий безбожниками-більшовиками 25 червня 1918 року в місті Камишлові.