Священномученик Олексій Введенський, пресвітер

Священномученик Олексій – Олексій Костянтинович Введенський – народився 1871 року; закінчивши 1893 року Пермську Духовну семінарію, його висвятили на священика до Вознесенської церкви в селі Багарякське Єкатеринбурзького повіту Пермської губернії. 15 липня 1897 року він був переведений у Свято-Троїцький храм у селі Катайське Камишловського повіту. Отець Олексій вирізнявся ревним виконанням пастирських обов’язків, і 6 жовтня 1910 року його призначили благочинним 5-го округу Камишловського повіту. 2 серпня 1911 року він звільнився з цієї посади і всю свою пастирську діяльність зосередив на Троїцькій парафії. Після приходу до влади безбожників-більшовиків священик Олексій Введенський був по-звірячому ними зарубаний 23 червня 1918 року.