Священномученик Микола Онянов, пресвітер

Священномученик Миколай народився 27 листопада 1862 року в селі Усолье Солікамського повіту Пермської губернії в сім’ї селянина Михайла Онянова. Миколай мав великі здібності і 1878 року першим учнем закінчив Усольське двокласне училище і вирішив присвятити себе служінню Церкві. У 1879 році його було визначено церковником до Іоанно-Предтеченської церкви в селі Зирянське Солікамського повіту Пермської губернії і він став старанним та успішним помічником священикові в його роботі з дітьми в церковно-парафіяльній школі. У 1885 році Миколу прийняли в духовне звання і призначили псаломщиком в Іоанно-Предтеченську церкву села Стефанівського Осинського повіту. 14 лютого 1888 року його висвятили на диякона до цієї церкви і 1893 року призначили законовчителем.
11 травня 1904 року диякона Миколу висвятили на священика до церкви святих апостолів Петра і Павла в село Таман Солікамського повіту і призначили за самовчителем земського початкового училища в цьому селі; 1908 року його призначили завідувачем Бистринської церковно-парафіяльної школи. Священик Миколай Онянов був розстріляний безбожниками-більшовиками у вересні 1918 року і закопаний у піску навпроти собору в селі Усолье.