Священномученик Іоанн Будрін, пресвітер

Священномученик Іоанн – Іван Георгійович Будрін – народився 1866 року. У 1886 році він закінчив Пермську Духовну семінарію і 1889 року був висвячений на священика до Покровської церкви села Верхній Яр Шадринського повіту Пермської губернії. У 1902 році отець Іоанн був призначений катехізатором на 1903 рік. У 1908 році він був нагороджений камилавкою.
Після захоплення влади в країні безбожниками найжорстокіші гоніння на Церкву впали на Єкатеринбурзьку і Пермську єпархії. Незважаючи на жорстокі звичаї, що прокинулися й зміцніли під час громадянської війни, мужній пастир безбоязно почав викривати безбожників-більшовиків за їхні беззаконня, і був ними жорстоко закатований 21 червня 1918 року – перш ніж вбити, кати висмикували в нього волосся з бороди й голови.