Священномученик Филип Шацький, пресвітер
Місяця вересня на 3-й день
Протоієрей Пилип Шацький був викладачем місіонерської школи в станиці Сарканд Копальського повіту Семиреченської області. У 1918 році більшовики, які зайняли село, замкнули його в школі і підпалили будівлю. Обвуглені кістки священика було знайдено і поховано. Священномученик Филип був зарахований до лику святих на Ювілейному Архієрейському Соборі Руської Православної Церкви 2000 року.