Священномученик Аркадій Гаряєв, Боровський, пресвітер p1ed4dimljkn5mjk96d1ntq1snl3
Житія святих,  Липень

Священномученик Аркадій Гаряєв, Боровський, пресвітер

Місяця липня на 1-й день

Священномученик Аркадій Гаряєв народився в другій половині ХІХ століття і виріс в релігійній сім’ї, де йому була віддана духовна освіта. В молодому віці він відчув поклик до служіння Богу і вступив до духовної семінарії.

Після отримання священицького посвячення Аркадій Гаряєв почав працювати священиком у своїй рідній парафії. Він відзначався своїм глибоким релігійним життям, невтомною працею і милосердям до людей. Він допомагав бідним і потребуючим, відвідував хворих і надавав духовну підтримку всім, хто звертався до нього.

Протягом років, коли на Україні тривали релігійні переслідування, Аркадій Гаряєв залишався вірним своїм принципам і відмовився відступити від своїх релігійних переконань. Він продовжував служити Богу та Церкві, не зважаючи на небезпеку і загрози.

Уряд того часу переслідував духовенство і спрямовував свої сили на придушення релігійного життя. Священномученик Аркадій Гаряєв був арештований, підданий жорстокому облогові та підтвердив свою відданість Богу, відмовившись відрекатися від своїх переконань. У 1937 році його засудили і страчено як мученика віри.

Священномученик Аркадій Гаряєв залишив по собі приклад мужності і відданості Богу. Його життя і смерть свідчать про велич і силу віри в найважчі часи. Ми вшановуємо пам’ять священномученика Аркадія Гаряєва як яскравий приклад християнської жертовності і вірності. Його молитви і заступництво несуть нам надію, силу та духовну підтримку.