Собор Черкаських святих erve3v
Житія святих,  Перехідне

Собор Черкаських святих

Перехідне святкування в неділю перед святом Покрову Божої Матері

З благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія на підставі рішення Священного Синоду УПЦ від 23 листопада 2022 року у всіх храмах і монастирях Черкаської єпархії встановили святкування Собору всіх Черкаських святих, повідомляє єпархіальна пресслужба.

Собор Черкаських святих відзначатиметься у неділю перед святом Покрови Божої Матері.

При цьому пам’ять новомучеників та сповідників Черкаської землі, яка раніше об’єднувалася з днем пам’яті святого преподобномученика Макарія Канівського 13 (26) травня, більше звершуватись цього дня не буде.

Пам’ять новомучеників і сповідників, що входять до Собору Черкаських святих, тепер святкуватиметься як єдине ціле із Собором (з днем пам’яті Собору Черкаських святих).