Церква дає нам в допомогу Животворящий Хрест, щоб достойно провести піст — Предстоятель (відео) makkaveyskykh muchenykiv 5 1035x425 1 2
Проповіді

У своїй проповіді в день Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, чому в Церкві саме на початку Успенського посту встановлено це свято. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Сьогодні, дорогі брати і сестри, перший день Успенського посту і Свята Церква виносить Животворящий Хрест, поставляє Його для поклоніння. Хрест, який є хранителем Вселеної, красою Церкви, ангелів Славою і демонів язвою», — сказав Архіпастир.

За словом Першосвятителя, «та сила, яка почиває на Святому Животворящому Хресті, укріпляє людину в доброму християнському подвизі спасіння своєї душі».

«Свята Церква пропонує нам взяти це джерело вічної сили Божої, приклонитися, облобизати Святий Хрест і отримати для себе ту необхідну благодатну силу, яка потрібна нам для того, щоб достойно провести прийдешній піст і зустріти великий празник славного Успіння Владичиці нашої Богородиці та Приснодіви Марії», — зазначив Блаженніший владика.