Біблія українською мовою

Книга пророка Захарія

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 6
1: І знову звів я очі мої і бачу: ось, чотири колісниці виходять з ущелини між двома горами; і гори ті булигори мідні.
2: У першій коліс­ниці коні руді, а в другій колісниці коні вороні;
3: у третій колісниці коні білі, а в четвертій колісниці коні рябі, сильні.
4: І, почавши розмову, я сказав ангелу, який говорив зі мною: що це, господарю мій?
5: І відповів ангел і сказав мені: це виходять чотири духи небесних, які стоять перед Господом усієї землі.
6: Вороні коні там виходять до країни північної і білі йдуть за ними, а рябі йдуть до країни полуденної.
7: І сильні вийшли і намагалися йти, щоб про­йти землю; і він сказав: ідіть, пройдіть землю,— і вони пройшли землю.
8: Тоді покликав він мене і сказав ме­ні так: дивися, ті, що вийшли у землю північну, заспокоїли дух Мій на землі північній.
9: І було слово Господ­нє до мене:
10: візьми у тих, що прийшли з полону, у Хелдая, у Товії­ та у Ієдая, і піди у той самий день, пі­­ди у дім Іосії, сина Софонієвого, куди вони прийшли з Вавилона,
11: візьми у нихсрібло і золото і зроби вінці, і поклади на голову Ісуса, сина Іоседекового, ієрея великого,
12: і скажи йому: так говорить Господь Саваоф: ось Муж,— ім’я Йому ПАРОС­ТОК, Він виросте зі Свого кореня і створить храм Господ­ній.
13: Він створить храм Господній і прийме славу, і возсяде, і буде володарювати на престолі Своєму; буде і священиком на престолі Своєму, і рада миру буде між тим і другим.
14: А вінці ті будуть Хелему і Товії, Ієдаю і Хену, синові Софонієвому, на пам’ять у хра­мі Господньому.
15: І здалеку прийдуть, і візьмуть участь у побудові храму Господнього, і ви дізнаєтеся, що Гос­подь Саваоф послав мене до вас, і це буде, якщо ви щиро будете слухатися голосу Господа Бога вашого.
← попередній розділнаступний розділ →