...

Біблія українською мовою

Старий Завітпереклад Івана Огієнка
       Новий Завітпереклад Волинської єпархії Української Православної Церкви

Книга пророка Захарія

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 13
1: У той день відкриється джерело дому Давидового і жителям Єрусалима для омивання гріха і нечистоти.
2: І буде у той день,— го­во­рить Господь Саваоф,— Я знищу­ імена ідолів з цієї землі, і вони не будуть більше згадуватися, так само як лжепророків і нечистого духа ви­жену з землі.
3: Тоді, якщо хто буде про­рокувати, то батько його і мати його, які народили його, скажуть йому: тобі не слід жити, бо ти неправ­ду говориш в ім’я Господа; й уразять його батько його і мати його, які народи­ли його, коли він буде прорікати.
4: І буде у той день, посоромляться такі віщуни, кожен видіння свого, коли будуть прорікати, і не бу­дуть одягати на себе волосяниці, щоб обманювати.
5: І кожен ска­же: я не пророк, я хлібороб, тому що хтось зробив мене рабом від дитинства мого.
6: Йому скажуть: від чого ж на руках у тебе рубці? І він відповість: від того, що мене били у домі тих, що люблять мене.
7: О, меч! піднімися на пастиря Мого і на ближнього Мо­­го,— говорить Господь Саваоф: урази пастиря, і розсіються вівці! І Я про­стягну руку Мою на малих.
8: І буде на всій землі,— говорить Господь,— дві частини на ній бу­­дуть знищені, вимруть, а третя за­лишиться на ній.
9: І введу цю третю частину у вогонь, і розплавлю їх, як плавлять срібло, й очищу їх, як очищають золото: вони будуть закликати ім’я Моє, і Я почую їх і скажу: «це Мій народ», і вони скажуть: «Гос­подь— Бог мій!»
← попередній розділнаступний розділ →