Біблія українською мовою

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 73
0: Учение Асафа.
1: Навіщо, Боже, відкинув Ти нас назавжди? Навіщо розпалився гнів Твій на овець стада Твого?
2: Пом’яни людей Твоїх, яких спочатку зібрала рука Твоя. Ти обрав, як жезл насліддя Твого, гору Сион, на якій оселився Ти.
3: Піднеси руку Твою і поглянь на злочинство їх: що наробив ворог у святині Твоїй — у храмі Твоїм!
4: Як звірі, рикають вороги Твої у храмі зібрання Твого. Поставили знамена свої замість знамен наших.
5: Наче в гущавині лісовій, високо змахували сокирами.
6: Всі двері і всі оздоби ломами та молотами порозбивали.
7: Вогнем спалили святиню Твою на землі, осквернили оселю імені Твого.
8: Сказали вони в серці своїм: «Зруйнуємо їх зовсім». І спалили всі міста зібрань Божих на землі.
9: Знамен наших ми вже не бачимо, нема вже й пророка. І нема між нами такого, хто сказав би, доки це буде.
10: Доки, Боже, буде ворог мучити нас, доки противник буде ображати ім’я Твоє?
11: Навіщо відхиляєш руку Твою і силу Твою? Гнівом могутности Твоєї урази їх.
12: Бог же, Цар наш, раніше віків учинив спасіння посеред землі.
13: Ти розділив силою Твоєю море, Ти знищив голови зміїв у воді.
14: Ти розбив голову дракона, дав його на поживу людям [ефіопським].
15: Ти відкрив джерела й потоки, і Ти ж висушив великі ріки.
16: Твій день і Твоя ніч. Ти створив зорі і сонце.
17: Ти поставив межі землі, і Ти ж установив літо й зиму.
18: Згадай це: ворог зневажає Господа, і люди нечестиві ображають ім’я Твоє.
19: Не віддавай звірам душ тих, що прославляють Тебе. Душ убогих Твоїх не забудь до кінця.
20: Подивись на завіт Твій, бо всі темні місця землі наповнилися домами беззаконня.
21: Нехай не повернеться смиренний осоромленим, принижений і убогий нехай прославляють ім’я Твоє.
22: Встань, Боже, захисти діло Твоє, згадай зневажання Тебе від беззаконного кожен день.
23: Не забудь голосу тих, що благають Тебе, бо гординя тих, що ненавидять Тебе, підіймається проти Тебе завжди.
← попередній розділнаступний розділ →