Біблія українською мовою

Псалтир

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 67
1: Начальнику хору. Псалом Давида. Пісня. (Пророчий).
2: Нехай воскресне Бог і розвіються вороги Його; нехай побіжать від лиця Його всі ненависники Його.
3: Як щезає дим, нехай щезнуть, як тане віск від лиця вогню, так нехай згинуть грішники від лиця Божого.
4: А праведники нехай звеселяться, нехай радіють перед Богом, нехай святкують у радості.
5: Співайте Богові, співайте імені Його, рівняйте дорогу перед Тим, Хто йде, як Переможець. Господь — ім’я Йому, радійте перед лицем Його.
6: Отець сиріт і Суддя вдовиць — Бог, Він у святих оселях Своїх.
7: Бог одиноких вводить у дім; визволяє в’язнів із кайданів, а непокірні живуть у гробах.
8: Боже, коли йшов Ти поперед народу Твого, коли проходив Ти через пустелю,
9: земля тряслася, навіть небеса танули від лиця Божого, і Синай — від лиця Бога, Бога Ізраїлевого.
10: Рясний дощ проливав Ти, Боже, на насліддя Твоє, і коли знесилювалося воно, Ти підкріпляв його.
11: Народ Твій Ти оселив на землі Твоїй, і з благости Твоєї Ти все приготував для бідного.
12: Господь дасть слово тим, що благовістять з великою силою.
13: Царі з військом утікають, утікають, а ті, що сидять вдома, ділять здобич.
14: Коли ж ви оселялися на землях [своїх], то стали мов голубка, у якої крила — як срібло, а пір’я сяє золотом.
15: Коли ж Всевишній розсіяв царів на цій землі, вона забіліла, як сніг на горі Селмоні.
16: Гора Божа — гора велика, гора кріпка, гора висока.
17: Чого ви заздрите, гори високі, на гору, що на ній Бог благоволив жити і буде перебувати на ній вічно?
18: Колісниць Божих тьма і тисячі тисяч. Серед них Господь на Синаї, у святині.
19: Ти зійшов на висоту, полонив полон, прийняв дари для людей, щоб і непокірні могли жити у Господа.
20: Господь Бог благословенний; благословенний Господь допоможе нам кожного дня.
21: Бог — Спаситель наш, Бог наш, Бог, щоб спасати. У владі Господа ворота смерти.
22: Бог сокрушить голови ворогів Своїх, волохате тім’я того, хто закам’янів у беззаконні.
23: Сказав Господь: «Від Васана поверну тебе, виведу з глибини моря,
24: щоб обмочив ти ногу твою, як пси язик свій, у крові ворога».
25: Ми бачили, як ішов Ти, Боже, як ішов Ти — Цар мій і Бог мій — у святиню.
26: Попереду князі і ті, що співали, за ними — ті, що грали на струнах, а кругом — діви з тимпанами.
27: В церквах благословляйте Бога — Господа від джерел Ізраїлевих.
28: Там Веніамін молодший — князь їхній, князі Іуди — владики їхні, князі Завулонові, князі Неффалимові.
29: Бог твій дав тобі таку силу. Утверди, Боже, те, що Ти створив для нас.
30: Ради храму твого в Єрусалимі царі принесуть Тобі дари.
31: Утихомир звіра, що в очереті, зібрання биків серед тихих телят — гордих народів, що хваляться сріблом своїм; розвій тих, що готують війни.
32: Прийдуть з Єгипту вельможі молитися; Ефіопія простягне руку свою до Бога.
33: Царства землі! Хваліть Бога, оспівуйте Господа,
34: Який зійшов на небо небес превічно. Ось Він дає голосу Своєму голос сили.
35: Віддайте славу Богу; на Ізраїлі велич Його і могутність Його на хмарах.
36: Дивний Бог у святих Своїх, Бог Ізраїлів; Він дає силу й твердість народу [Своєму]. Благословенний Бог!
← попередній розділнаступний розділ →