Біблія українською мовою

Псалтир

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 5
1: Начальнику хору. На духових інструментах. Псалом Давида.
2: Господи, почуй слова мої, зглянься на благання мої.
3: Вислухай голос моління мого, Царю мій і Боже мій, бо до Тебе молюся я,
4: Господи! Зранку почуй голос мій, зранку стану я перед Тобою і буду чекати.
5: Бо Ти Бог, що не хочеш беззаконня, і не оселиться з Тобою лукавий.
6: Не залишаться нечестиві перед очима Твоїми, Ти зненавидів усіх, що чинять беззаконня.
7: Ти погубиш усіх, хто говорить неправду. Кровожерним і підступним гидує Господь.
8: Я ж з великої милости Твоєї увійду в дім Твій, поклонюся до храму святого Твого зі страхом перед Тобою.
9: Господи, настав мене правдою Твоєю, ворогів моїх заради виправ дорогу мою перед Тобою.
10: Бо нема істини в устах їхніх, серце їхнє лукаве, гріб відкритий — гортань їх; язиком своїм облещують.
11: Осуди їх, Боже, нехай відпадуть від намірів своїх, за безліч нечестя їхнього відкинь їх, бо вони повстали проти Тебе, Господи.
12: І нехай звеселяться всі, що уповають на Тебе, і повіки радіють. Ти оселишся між ними, і будуть хвалитися Тобою ті, що люблять ім’я Твоє.
13: Бо Ти благословляєш праведника, Господи, і благоволінням, наче щитом, покриваєш його.
← попередній розділнаступний розділ →