Біблія українською мовою

Псалтир

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 40
1: Начальнику хору. Псалом Давида. (Пророчий).
2: Блаженний, хто дбає про [вбогих і] бідних, в день скорботи спасає його Господь.
3: Господь збереже його й охоронить життя його. Блаженним він буде на землі, і Ти, Господи, не віддаси його в руки ворогів його.
4: Господь допоможе йому в час хвороби його, все ложе його Ти оздоровиш у болісті його.
5: Я сказав: «Господи, помилуй мене і зціли душу мою, бо згрішив я перед Тобою».
6: Вороги мої в злобі кажуть про мене: «Коли він помре та згине ім’я його?»
7: А коли приходять провідати мене, говорять облесливо, ховають злобу в серці, а вийшовши, змовляються.
8: Ненависники шепочуть між собою, замишляють зло проти мене.
9: Словом лихим ображають мене, говорячи: «Він ліг і вже не встане».
10: Навіть чоловік, що жив у згоді зі мною, що їв хліб мій і на якого я надіявся, — підняв проти мене п’яту свою.
11: Ти ж, Господи, помилуй мене, підійми мене, щоб я віддав їм.
12: З того дізнаюсь я, що Ти любиш мене, коли ворог мій не потішиться наді мною.
13: А мене Ти охорониш заради лагідности моєї, і поставиш перед лицем Твоїм навіки.
14: Благословенний Господь, Бог Ізраїля од віку й до віку! Амінь, амінь!
← попередній розділнаступний розділ →