Біблія українською мовою

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 27
0: Псалом Давида.
1: До Тебе, Господи, взиваю я. Боже мій! Не будь мовчазний до мене. Бо коли не будеш зважати на мене, то я стану як ті, що сходять у могилу.
2: Почуй, Господи, голос моління мого, коли я молюся до Тебе, коли підношу руки мої до храму святого Твого.
3: Не осуди мене з нечестивими і не погуби з тими, що чинять неправду, що говорять про мир до ближніх своїх, а на серці у них зло.
4: Воздай їм, Господи, за ділами їхніми, за лукавством вчинків їх: за ділами рук їхніх відплати їм заслужене ними.
5: За те, що вони не зважали на діла Господні, на діла рук Його, Він зруйнує їх і вже не відбудує.
6: Нехай буде благословенний Господь, бо Він почув голос моління мого.
7: Господь — помічник мій і захисник мій. На Нього уповало серце моє. Він допоміг мені і оновив тіло моє. Я віддам Йому хвалу піснею моєю.
8: Господь — кріпость людей Своїх, захист і Спаситель помазаника Свого.
9: Спаси, Господи, людей Твоїх і благослови насліддя Твоє: паси їх і піднось їх повіки.
← попередній розділнаступний розділ →