Святе Письмо

Послання до Галатів

наступний розділ →
Розділ 1
1: Павел Апостол, вибраний не людьми, і не через людину, а Іісусом Христом і Богом Отцем, Котрий воскресив Його з мертвих,
2: і вся братія, яка зі мною,– церквам Галатійським:
3: благодать вам і мир від Бога Отця і Господа нашого Іісуса Христа,
4: Котрий віддав Себе Самого за гріхи наші, щоб визволити нас від нинішнього лукавого віку, з волі Бога і Отця нашого;
5: Йому слава на віки вічні. Амінь.
6: Дивуюся, що від того, що покликало вас благодаттю Христовою, ви так скоро переходите до іншого благовіствування,
7: яке, зрештою, не інше, а тільки є люди, що бентежать вас і хочуть спотворити благовіствування Христове.
8: Та коли б навіть ми або Ангел з неба став благовіствувати вам не те, що ми вам благовіствували, хай буде анафема.
9: Як ми раніше казали, так і тепер ще говорю: хто благовіствує вам не те, що ви прийняли, хай буде анафема.
10: Чи в людей я шукаю тепер благовоління, чи у Бога? чи людям я прагну догоджати? Якби я і нині догоджав людям, то не був би рабом Христовим.
11: Сповіщаю ж вам, браття, що Євангеліє, яке я благовіствував, не є людське;
12: бо я прийняв його і навчився не від людини, а через одкровення Іісуса Христа.
13: Ви чули про мій попередній спосіб життя в іудействі, що я жорстоко гонив Церкву Божу та спустошував її,
14: і досягав успіхів в іудействі більше за багатьох ровесників у моєму роду, будучи надмірним ревнителем батьківських моїх передань.
15: Коли ж Бог, Котрий вибрав мене від утроби матері моєї і покликав благодаттю Своєю, благоволив
16: відкрити в мені Сина Свого, щоб я благовіствував Його язичникам,– я не став тоді ж радитися з плоттю і кров'ю,
17: і не пішов в Ієрусалим до тих, що стали Апостолами раніше за мене, а пішов до Аравії, і знову повернувся в Дамаск.
18: Потім, через три роки, пішов я до Ієрусалима побачити Петра і пробув у нього днів п'ятнадцять.
19: Іншого з Апостолів я не бачив нікого, крім Якова, брата Господнього.
20: А в тому, що пишу вам, перед Богом, не обманюю.
21: Потім я пішов до країн Сірії та Кілікії.
22: Церквам Христовим в Іудеї я особисто не був відомий,
23: вони лише чули, що той, хто гонив їх колись, тепер благовіствує віру, яку раніше знищував,–
24: і славили Бога за мене.
наступний розділ →