...

Біблія українською мовою

Старий Завітпереклад Івана Огієнка
       Новий Завітпереклад Волинської єпархії Української Православної Церкви

Одкровення Апостола Іоанна Богослова (Апокаліпсис)

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 7
1: І після цього бачив я чотирьох Ангелів, які стояли на чотирьох кутах землі, тримаючи чотири вітри землі, щоб не дув вітер ні на землю, ні на море, ні на яке дерево.
2: І бачив я іншого Ангела, який сходив від схід сонця, і мав печать Бога живого. І скрикнув він гучним голосом до чотирьох Ангелів, котрим дано шкодити землі і морю, кажучи:
3: не робіть шкоди ні землі, ні морю, ні деревам, доки не покладемо печаті на чолах рабів Бога нашого.
4: І я чув число попечатаних: попечатаних було сто сорок чотири тисячі від усіх колін синів Ізраїлевих.
5: З коліна Іудиного попечатано дванадцять тисяч; з коліна Рувимового попечатано дванадцять тисяч; з коліна Гадового попечатано дванадцять тисяч;
6: з коліна Асірового попечатано дванадцять тисяч; з коліна Неффалимового попечатано дванадцять тисяч; з коліна Манасіїного попечатано дванадцять тисяч;
7: з коліна Симеонового попечатано дванадцять тисяч; з коліна Левіїнового попечатано дванадцять тисяч; з коліна Іссахарового попечатано дванадцять тисяч;
8: з коліна Завулонового попечатано дванадцять тисяч; з коліна Йосифового попечатано дванадцять тисяч; з коліна Веніамінового попечатано дванадцять тисяч.
9: Після цього глянув я, і ось, велика кількість людей, яких ніхто не міг перелічити, з усіх племен і колін, і народів і язиків, стояли перед престолом і перед Агнцем у білому одязі і з пальмовими вітками в руках своїх.
10: І викликували гучним голосом, кажучи: спасіння Богові нашому, сидячому на престолі, і Агнцеві!
11: І всі Ангели стояли навколо престолу і старців і чотирьох тварин, і впали перед престолом долілиць, і поклонилися Богові,
12: кажучи: амінь! благословіння і слава, і премудрість, і вдячність, і честь, і сила і міць Богові нашому на віки вічні! Амінь.
13: І, почавши розмову, один із старців запитав мене: хто ці, одягнені у білий одяг, і звідки прийшли?
14: Я сказав йому: ти знаєш, господарю. І він сказав мені: це ті, які прийшли від великої скорботи; вони омили одяг свій і вибілили одяг свій Кров'ю Агнця.
15: За це вони перебувають нині перед престолом Бога і служать Йому день і ніч у храмі Його, і Сидячий на престолі буде жити в них.
16: Вони вже не будуть мати ні голоду, ні спраги, і не буде палити їх сонце і ніяка спека:
17: бо Агнець, Який посеред престолу, буде пасти їх і водити їх до живих джерел вод; і витре Бог усяку сльозу з очей їхніх.
← попередній розділнаступний розділ →