Святе Письмо

Біблія українською мовою

Одкровення Апостола Іоанна Богослова (Апокаліпсис)

← попередній розділ
Розділ 22
1: I показав мені чисту річку води життя, світлу, як кристал, що виходила від престолу Бога і Агнця.
2: Серед вулиці його, і по той і по інший бік річки,– дерево життя, яке дванадцять раз приносить плоди, дає на кожний місяць плід свій; і листя дерева – для зцілення народів.
3: І нічого вже не буде проклятого, а престол Бога і Агнця буде в ньому, і раби Його будуть служити Йому.
4: І побачать лице Його, і ім'я Його буде на чолах їхніх.
5: І ночі не буде там, і не будуть мати потреби ні у світильнику, ні у світлі сонячному, бо Господь Бог освітлює їх; і будуть царювати на віки вічні.
6: І сказав мені: ці слова вірні й істинні; і Господь, Бог святих пророків, послав Ангела Свого показати рабам Своїм те, чому належить бути невдовзі.
7: Ось, прийду скоро: блаженний, хто додержує слова пророцтва книги цієї.
8: Я, Іоанн, бачив і чув це. Коли ж почув і побачив, упав до ніг Ангела, який показував мені це, щоб поклонитися йому;
9: але він сказав мені: дивись, не роби цього, бо я співслужитель тобі і братам твоїм пророкам і тим, хто додержує слів книги цієї; Богу поклонись.
10: І сказав мені: не запечатуй слів пророцтва книги цієї, бо час близько.
11: Неправедний хай ще чинить неправду, нечистий хай ще оскверняється, праведний же хай ще творить правду, і святий хай ще освячується.
12: Ось гряду скоро, і відплата Моя зі Мною, щоб воздати кожному за діла його.
13: Я є Альфа і Омега, початок і кінець, Перший і Останній.
14: Блаженні ті, котрі виконують заповіді Його, щоб мати їм право на дерево життя і ввійти в місто воротами.
15: А зовні – пси і чародії, і любодії, і убивці, і ідолослужителі, і всякий, хто любить і чинить неправду.
16: Я, Іісус, послав Ангела Мого засвідчити вам це у церквах. Я є корінь і нащадок Давидів, зірка світла і ранкова.
17: І Дух і наречена говорять: прийди! І той, хто чув, хай каже: прийди! Хто спраглий, хай приходить, і хто бажає, хай бере воду життя даром.
18: І я також свідчу всякому, хто чує слова пророцтва книги цієї: коли хто додасть щось до них, на того накладе Бог покарання, про які написано в книзі цій;
19: і коли хто відійме щось від слів книги пророцтва цього, в того відійме Бог участь у книзі життя і у святому місті, і в тому, що написано в книзі цій.
20: Хто свідчить це, говорить: так, гряду скоро! Амінь. Так, гряди, Господи Іісусе!
21: Благодать Господа нашого Іісуса Христа з усіма вами. Амінь.
← попередній розділ