Святе Письмо

Третє послання Іоанна

Розділ 1
1: Старець – улюбленому Гаію, якого я люблю по істині.
2: Улюблений! молюся, щоб ти був здоровим і досяг успіхів у всьому, як досягає душа твоя.
3: Бо я дуже зрадів, коли прийшли браття і засвідчили про твою вірність істині.
4: Для мене нема більшої радості, як чути, що діти мої ходять в істині.
5: Улюблений! ти вірно твориш у тому, що робиш для братів і для пришельців.
6: Вони засвідчили перед церквою про твою любов. Ти добре зробиш, коли відпустиш їх, як належить перед Богом,
7: бо вони заради імені Його пішли, не взявши нічого від язичників.
8: Отож ми повинні приймати таких, щоб стати співробітниками істині.
9: Я писав до церкви; але Діотреф, який любить бути першим у них, не приймає нас.
10: Тому, коли я прийду, то нагадаю про діла, які він чинить, обмовляючи нас злими словами, і не задовольняючись тим, і сам не приймає братів і забороняє бажаючим та виганяє з церкви.
11: Улюблений! не будь подібним до зла, а до добра. Хто робить добро, той від Бога; а хто чинить зло, той не бачив Бога.
12: Про Димитрія засвідчено всіма і самою істиною; свідчимо також і ми, і ви знаєте, що свідчення наше правдиве.
13: Багато чого мав я написати; але не хочу писати до тебе чорнилами і тростиною,
14: а надіюся скоро побачити тебе і поговорити устами до уст.
15: Мир тобі. Вітають тебе друзі; вітай друзів поіменно. Амінь.