Біблія українською мовою

Друга книга Параліпоменон

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 27
1: Двадцяти п’яти років бувІоафам, коли став царем, і шіст­­надцять років царював у Єрусалимі; ім’я матері його Ієруша, дочка Садока.
2: І робив він угодне в очах Господніх точно так, як робив Озія, батько його, тільки він не входив у храм Господній, і народ продовжував ще грішити.
3: Він побудував верх­ні ворота дому Господнього, і багато чого побудував на стіні Офела;
4: і міста побудував на горі Юдейській, і в лісах побудував палаци і вежі.
5: Він воював з царем аммонитян і подолав їх, і дали йому аммо­нитяни в той рік сто талантів срібла і десять тисяч ко́рів пшениці і ячменю десять тисяч. Це давали йому аммонитяни і на другий рік, і на третій.
6: Таким сильним був Іоафам тому, що йшов путями своїми перед лицем Господа Бога свого.
7: Інші діяння Іоафама і всі війни його і поведінка його описані в книзі царів ізраїльських та юдейських:
8: двадцяти п’яти років був він, коли став царем, і шістнадцять років ца­рю­­­вав у Єрусалимі.
9: І спочив Іоафам з батьками своїми, і поховали його в місті Давидовому. І став царем Ахаз, син його, замість нього.
← попередній розділнаступний розділ →