Святе Письмо

Перше послання до Коринфян

← попередній розділ
Розділ 16
1: Щодо милостині для святих, то робіть так, як я встановив у церквах Галатійських.
2: У перший день тижня кожен з вас хай відкладає в себе і зберігає, скільки має змоги, щоб не збирати, коли я прийду.
3: Коли ж прийду, то, котрих ви виберете, тих пошлю з листами доставити милостиню в Ієрусалим.
4: Якщо ж буде пристойно і мені піти, то вони підуть зі мною.
5: Я прийду до вас, коли пройду Македонію; бо я йду через Македонію.
6: У вас же, можливо, поживу або й перезимую, щоб ви мене провели, куди піду.
7: Бо не хочу тепер бачитись з вами мимохідь, а сподіваюсь деякий час пробути у вас, коли дозволить Господь.
8: В Єфесі ж я пробуду до П'ятидесятниці,
9: бо для мене відкриті великі й широкі двері, і противників багато.
10: Якщо прийде до вас Тимофій, глядіть, щоб він був у вас у безпеці; бо він робить діло Господнє, як і я.
11: Тому хай ніхто не зневажає його, але проводіть його з миром, щоб він прийшов до мене; бо я чекаю на нього з браттями.
12: Що ж до брата Аполлоса, я дуже просив його, щоб він з браттями пішов до вас; та він ніяк не хотів іти тепер, а прийде при нагоді.
13: Пильнуйте, стійте у вірі, будьте мужні, тверді.
14: Все у вас хай буде з любов'ю.
15: Благаю вас, браття (ви знаєте сім'ю Стефанову, що вона є початок Ахаії, і що вони присвятили себе на служіння святим),
16: будьте і ви шанобливі до таких і до всякого, хто допомагає і трудиться.
17: Я радий приходу Стефана, Фортуната і Ахаїка; вони замінили відсутність вашу,
18: бо вони заспокоїли мій і ваш дух. Шануйте таких.
19: Вітають вас церкви Асійські; щиро вітають вас у Господі Акіла і Прискілла разом з домашньою їх церквою.
20: Вітають вас усі браття. Вітайте один одного святим цілуванням.
21: Моє, Павлове, вітання власноручно.
22: Хто не любить Господа Іісуса Христа,– анафема, маран-афа*.
23: Благодать Господа нашого Іісуса Христа з вами,
24: і любов моя з усіма вами в Христі Іісусі. Амінь.
← попередній розділ