Священномученик Віссаріон Селінін, пресвітер p18lfoge2p5qr9j21ft4qpond63
Житія святих,  Квітень

Священномученик Віссаріон Селінін, пресвітер

Місяця квітня на 18-й день

Священномученик Віссаріон (Віссаріон Мефодійович Селінін) закінчив два класи Володимирської Духовної семінарії й з 1896 року служив псаломщиком у Володимирській єпархії. У 1899 році Віссаріон Мефодійович був призначений псаломщиком до храму в селі Піщанське Павлодарського повіту Омської губернії, 1902 року – висвячений на диякона до цієї церкви, 1905-го – переведений до храму в ім’я святих мучеників Флора і Лавра в місті Павлодарі, 1906 року – висвячений на священника до храму в селі Ільїнка. У 1910 році отець Віссаріон перейшов до Туркестанської єпархії й служив у храмі в селі Герасимівка Лепсинського повіту, з 1911-го – в селі Іванівському того ж повіту. У 1916 році отець Віссаріон був призначений настоятелем храму Іллі пророка в селі Урджар Лепсинського повіту Семиреченської області та благочинним церков Урджарського округу. Отець Віссаріон був убитий 1918 року безбожниками-більшовиками, які прийшли до влади, в день святкування ними 1 травня, про що сповістив паству єпископ Верненський і Семиреченський Пимен (Бєлоліков).