Священномученик Петро Кузнєцов, Павловський, пресвітер p1al7jpec21sp11mab7aof6q1khn3

Священномученик Петро Кузнєцов, Павловський, пресвітер

Священномученик Петро народився 28 червня 1869 року в заводі Благовіщенському Уфимського повіту Уфимської губернії в сім’ї селянина Потапія Кузнєцова. У 1888 році Петро закінчив Благовіщенську вчительську семінарію і був призначений законовчителем і вчителем співу в Сепичевське земське училище Оханського повіту Пермської губернії. У 1900 році він склав іспит на диякона, його прийняли в духовний стан і висвятили на диякона до Стрітенської церкви в село Сепичеве, 1902 року – перевели до Христоріздвянської церкви Бісертського заводу Красноуфімського повіту і призначили за законовчителя в Бісертську церковно-парафіяльну школу. У 1906 році диякон Петро склав іспит на священика і 6 грудня того ж року його висвятили на священика до Вознесенської єдиновірної церкви Оханського повіту та відрядили для служіння до вибудуваної в 1906 році Стефано-Сергіївської церкви в селі Рогалі в тому ж повіті; 1911 року його перевели до храму святих апостолів Петра і Павла заводу Павловського Оханського повіту і призначили законовчителем у Павловському та Одуйському жіночих училищах. У 1913 році отця Петра призначили головою Павловського церковно-парафіяльного піклування та завідувачем і законовчителем Нижньо-Тавицької церковно-парафіяльної школи, у 1914 році – членом благочинницької ради.
Священик Петро Кузнєцов був розстріляний безбожниками-більшовиками в лютому 1919 року на станції Верещагіно Пермської губернії.