Священномученик Григорій Конокотін, пресвітер 633936d2b4227157203302
Житія святих,  Вересень

Священномученик Григорій Конокотін, пресвітер

Місяця вересня на 15-й день

Священномученик Григорій Конокотін народився 1 квітня 1869 року в сім’ї священика села Новоєгорликського Ставропольської губернії. Він служив священиком і обіймав посаду законовчителя в селі Тахтинському, у Покровській церкві села Медведського Ставропольської губернії, селі Молдавському Кубанської області. Священик Григорій мав церковні та державні нагороди, зокрема орден Св. Анни за труди у шкільній справі. Був одружений, мав п’ятьох дітей.
Отець Григорій був заарештований 8 вересня 1921 року у себе вдома в Краснодарі “за втечу від Радянської влади”. Справу за обвинуваченням священика було заслухано на розпорядчому засіданні Колегії Кубчерчека (Кубансько-Чорноморської ЧК) 23 вересня. Комісія постановила: вважати факт злочину доведеним і як ворога трудового народу розстріляти. Вирок було виконано 28 вересня 1921 року, о 2 годині ночі, у присутності членів Колегії Кубчерчека.