Святе Письмо

Послання до римлян

← попередній розділ
Розділ 16
1: Поручаю вам Фиву, сестру нашу, дияконису церкви Кенхрейської.
2: Прийміть її для Господа, як личить святим, і допоможіть їй, в чому вона матиме потребу у вас, бо і вона була помічницею багатьом і мені самому.
3: Вітайте Прискіллу та Акілу, співробітників моїх у Христі Іісусі,
4: (котрі голову свою покладали за мою душу, яким не я один дякую, але й усі церкви з язичників) і домашню їхню церкву.
5: Вітайте улюбленого мого Епенета, який є начаток Ахаії для Христа.
6: Вітайте Маріам, яка багато трудилася для нас.
7: Вітайте Андроніка і Юнію, родичів моїх і в'язнів зі мною, які прославилися між Апостолами і ще раніше мене увірували в Христа.
8: Вітайте Амплія, улюбленого мені в Господі.
9: Вітайте Урбана, співробітника нашого у Христі, і Стахія, улюбленого мені.
10: Вітайте Апеллеса, випробуваного у Христі. Вітайте вірних з дому Аристовула.
11: Вітайте Іродіона, родича мого. Вітайте з домашніх Наркисса тих, які в Господі.
12: Вітайте Трифену і Трифосу, які трудяться в Господі. Вітайте улюблену Персиду, яка багато потрудилася у Господі.
13: Вітайте Руфа, вибраного в Господі, і матір його і мою.
14: Вітайте Асинкрита, Флегонта, Єрма, Патрова, Єрмія та інших з ними братів.
15: Вітайте Філолога та Юлію, Нирея і сестру його, і Олімпана, і всіх з ними святих.
16: Вітайте один одного з цілуванням святим. Вітають вас усі церкви Христові.
17: Благаю вас, браття, остерігайтесь тих, що чинять розділення та спокуси всупереч вченню, якому ви навчилися, і ухиляйтесь від них;
18: бо такі люди служать не Господу нашому Іісусу Христу, а своєму череву, і ласкавими словами та красномовством зваблюють серця простодушних.
19: Ваша покірність вірі усім відома; тому я радуюсь за вас, але бажаю, щоб ви були мудрі на добро і прості на зло.
20: Бог же миру знищить незабаром сатану під ногами вашими. Благодать Господа нашого Іісуса Христа з вами! Амінь.
21: Вітають вас Тимофій, співробітник мій, і Луцій, Іасон і Сосипатр, родичі мої.
22: Вітаю вас у Господі і я, Тертій, який писав це послання.
23: Вітає вас Гаій, гостинний для мене і всієї церкви. Вітає вас Єраст, міський скарбник, і брат Кварт.
24: Благодать Господа нашого Іісуса Христа з усіма вами. Амінь.
← попередній розділ