Святе Письмо

Послання до Филипійців

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 3
1: Втім, браття мої, радуйтесь у Господі. Писати вам про те для мене необтяжливо, а для вас повчально.
2: Стережіться псів, стережіться лихих працівників, бережіться обрізання,
3: бо обрізання – ми, що служимо Богові духом і хвалимось Христом Іісусом, і не надіємось на плоть.
4: Хоч я можу надіятись і на плоть. Якщо хто інший думає надіятись на плоть, то більше я,
5: обрізаний восьмого дня, з роду Ізраїлевого, коліна Веніамінового, єврей з євреїв, за вченням фарисей,
6: за ревністю – гонитель Церкви Божої, за правдою законною – непорочний.
7: Але те, що для мене було перевагою, те заради Христа я вважав за ніщо.
8: Та і все вважаю за ніщо заради переваги пізнання Христа Іісуса, Господа мого: для Нього я від усього відмовився, і все вважаю за сміття, щоб придбати Христа
9: і знайтись у Ньому не зі своєю праведністю, яка від закону, але з тією, що через віру в Христа, з праведністю від Бога за вірою;
10: щоб пізнати Його і силу воскресіння Його, і участь у стражданнях Його, уподібнюючись смерті Його,
11: щоб досягти воскресіння мертвих.
12: Кажу так не тому, що я вже досяг або вдосконалився, але прагну, чи не досягну я, як досяг мене Христос Іісус.
13: Браття, я не вважаю, що я вже досяг, а тільки, забуваючи те, що позаду, я пориваючись вперед,
14: прагну до мети, до почесті вишнього покликання Божого в Христі Іісусі.
15: Отже, хто з нас досконалий, так повинен думати; якщо ж ви про щось інакше думаєте, то і це Бог вам відкриє.
16: Втім, до чого ми досягли, так і повинні думати і за тим правилом жити.
17: Наслідуйте, браття, мене і дивіться на тих, котрі діють за образом, який маєте в нас.
18: Бо багато тих, про кого я часто говорив вам, а тепер навіть із сльозами кажу, поводяться як вороги хреста Христового.
19: Кінець їхній – погибель, бог їхній – черево, і слава їхня – в соромі, вони думають про земне.
20: А наше жительство – на небесах, звідки ми чекаємо і Спасителя, Господа нашого Іісуса Христа,
21: Котрий принижене тіло наше преобразить так, що воно буде відповідне славному Тілу Його, силою, якою Він діє і покоряє Собі все.
2: Стережіться псів, стережіться лихих працівників, бережіться обрізання,
6: за ревністю – гонитель Церкви Божої, за правдою законною – непорочний.
7: Але те, що для мене було перевагою, те заради Христа я вважав за ніщо.
11: щоб досягти воскресіння мертвих.
14: прагну до мети, до почесті вишнього покликання Божого в Христі Іісусі.
16: Втім, до чого ми досягли, так і повинні думати і за тим правилом жити.
← попередній розділнаступний розділ →