Святе Письмо

Від Іоанна святе благовіствування

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 2
1: На третій день було весілля в Кані Галілейській, і Мати Іісуса була там.
2: Був також запрошений на весілля Іісус і учні Його.
3: Коли не вистачило вина, Мати Іісуса каже Йому: вина не мають.
4: Іісус говорить Їй: що Мені і Тобі, Жоно? ще не прийшов час Мій.
5: Мати Його говорить слугам: що скаже Він вам, те зробіть.
6: Було ж тут шість кам'яних водоносів, що стояли за звичаєм для очищення іудейського і вміщали по дві або по три міри.
7: Іісус говорить їм: наповніть посудини водою. І наповнили їх до верху.
8: І говорить їм: тепер наберіть і несіть до розпорядника бенкету. І понесли.
9: Коли ж розпорядник покуштував воду, що стала вином (а він не знав звідки це вино, знали ж тільки слуги, які набирали воду), тоді розпорядник кличе нареченого
10: і говорить йому: кожен чоловік спочатку добре вино подає, а коли сп'яніють, тоді гірше; а ти добре вино зберіг аж досі.
11: Так поклав Іісус початок чудесам у Кані Галілейській і явив славу Свою; і увірували в Нього учні Його.
12: Після цього прийшов Іісус до Капернаума, Сам і Мати Його, і брати Його, і учні Його; і пробули там небагато днів.
13: Наближалася Пасха іудейська, і Іісус прийшов до Ієрусалима,
14: і знайшов, що в храмі продавали волів, овець і голубів, і сиділи міняльники грошей.
15: І, зробивши бич з вірьовок, вигнав з храму всіх, також і овець і волів; і розсипав гроші міняльників, а столи їхні поперекидав.
16: І сказав продавцям голубів: візьміть це звідси і не робіть дому Отця Мого домом торгівлі.
17: При цьому учні Його згадали, що написано: ревність за домом Твоїм з'їдає Мене (Пс. 68,10).
18: На це іудеї сказали Йому: яким знаменням докажеш Ти нам, що маєш владу так робити?
19: Іісус сказав їм у відповідь: зруйнуйте храм цей, і Я за три дні поставлю його.
20: На це сказали іудеї: сорок шість років будувався храм цей, а Ти за три дні поставиш його?
21: А Він говорив про храм тіла Свого.
22: Коли ж Він воскрес з мертвих, то згадали учні Його, що Він казав їм це, і повірили Писанню і слову, яке сказав Іісус.
23: І коли Він був у Ієрусалимі на святі Пасхи, багато увірувало в ім'я Його, побачивши чудеса, які Він творив.
24: Але Сам Іісус не ввіряв Себе їм, бо знав усіх,
25: і не треба було Йому, щоб хтось засвідчив про людину, бо Сам знав, що в людині.
← попередній розділнаступний розділ →