...

Біблія українською мовою

Старий Завітпереклад Івана Огієнка
       Новий Завітпереклад Волинської єпархії Української Православної Церкви

Книга пророка Ісаї

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 62
1: Не вмовкну заради Сиону, і заради Єрусалима не заспокоюся, доки не зійде, як світло, правда­ його, і спасіння його— як запалений світильник.
2: І побачать народи прав­ду твою і всі царі— славу твою, і назвуть тебе новим ім’ям, яке наречуть уста Господа.
3: І будеш вінцем слави у руці Господа і царською діадемою на долоні Бога твого.
4: Не будуть уже називати тебе «залишеним», і землю твою не будуть більше називати «пустелею», але будуть називати тебе: «Моє благовоління до нього», а землю твою— «заміжньою», бо Господь благоволить до тебе, і зем­ля твоя поєднається.
5: Як юнак поєднується з дівою, так поєднаються з тобою сини твої; і як наречений радіє за наречену, так буде радіти за тебе Бог твій.
6: На стінах твоїх, Єрусалиме, Я поставив вартових, які не будуть умовкати ні вдень, ні вночі. О, ви, що нагадуєте про Господа! не умовкайте,—
7: не умовкайте перед Ним, доки Він не відновить і доки не зробить Єрусалим славою на землі.
8: Господь поклявся правицею Своєю і міцними м’язами Своїми: не дам зерна твого більше в їжу ворогам твоїм, і сини чужих не будуть пити вина твого, над яким ти трудився;
9: але ті, що збирають його, будуть їсти його і славити Господа, і ті, що оббирають виноград, будуть пити вино його у дворах святилища Мого.
10: Проходьте, проходьте у ворота, готуйте шлях народу! Рівняйте, рівняйте дорогу, прибирайте камені, підніміть знамено для народів!
11: Ось, Господь повідомляє до краю землі: скажіть дочці Сиону: гряде Спаситель твій; нагорода Його з Ним і воздаяння Його перед Ним.
12: І назвуть їх народом святим, відкупленим Господом, а тебе назвуть зна­йденим містом, незалишеним.
← попередній розділнаступний розділ →