Святе Письмо

Послання до Колосян

← попередній розділ
Розділ 4
1: Господарі, віддавайте рабам належне і справедливе, знаючи, що і ви маєте Господа на небесах.
2: Будьте постійні в молитві, пильнуючи в ній з подякою.
3: Моліться також і за нас, щоб Бог відчинив нам двері для слова, звіщати тайну Христову, за яку я і в кайданах,
4: щоб я відкрив її, як належить мені звіщати.
5: Із зовнішніми поводьтесь розсудливо, користуючись часом.
6: Слово ваше хай буде завжди з благодаттю, приправлене сіллю, щоб ви знали, як відповідати кожному.
7: Про мене все скаже вам Тихик, улюблений брат і вірний служитель та співробітник у Господі,
8: якого я послав до вас для того, щоб він довідався про ваші обставини і втішив серця ваші,
9: з Онисимом, вірним і улюбленим братом нашим, котрий від вас. Вони розкажуть вам про те, що діється тут.
10: Вітає вас Арістарх, ув'язнений разом зі мною, і Марк, племінник Варнави (про котрого ви отримали накази: якщо прийде до вас, прийміть його),
11: також Іісус, прозваний Іустом, обидва з обрізаних. Вони – єдині співробітники для Царства Божого, що були мені відрадою.
12: Вітає вас Єпафрас ваш, раб Іісуса Христа, котрий завжди подвизається за вас у молитвах, щоб ви перебували досконалими і збагаченими всім, що угодне Богові.
13: Свідчу про нього, що він має велику ревність і турботу про вас і про тих, хто перебуває в Лаодікії та Ієраполі.
14: Вітає вас Лука, лікар улюблений, і Димас.
15: Вітайте братів з Лаодікії, і Німфана та домашню церкву його.
16: Коли це послання прочитане буде у вас, то розпорядіться, щоб воно було прочитане і в Лаодікійській церкві, а те, що з Лаодікії, прочитайте і ви.
17: Скажіть Архипові: гляди, щоб ти виконав служіння, яке ти прийняв у Господі.
18: Привітання моєю рукою, Павловою. Пам'ятайте мої кайдани. Благодать з усіма вами. Амінь.
← попередній розділ