...

Біблія українською мовою

Старий Завітпереклад Івана Огієнка
       Новий Завітпереклад Волинської єпархії Української Православної Церкви

Одкровення Апостола Іоанна Богослова (Апокаліпсис)

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 4
1: Після цього я глянув, і ось, двері відчинені на небі, і той же голос, який я чув ніби звук труби, що говорив зі мною, сказав: зійди сюди, і покажу тобі, чому належить бути після цього.
2: І в ту ж мить я був у дусі; і ось престол стояв на небі, і на престолі був Сидячий.
3: І Цей Сидячий виглядом був подібний до каменя яспису і сардісу; і райдуга навколо престолу, виглядом подібна до смарагду.
4: І навколо престолу двадцять чотири престоли; а на престолах бачив я двадцять чотири старці, які сиділи і одягнені були в білий одяг та мали на головах своїх золоті вінці.
5: І від престолу виходили блискавки і громи і голоси, і сім світильників вогняних горіли перед престолом, які є сім духів Божих;
6: і перед престолом море скляне, подібне до кришталю, і посеред престолу і навколо престолу чотири тварини, повні очей спереду і ззаду.
7: І перша тварина була подібна до лева, і друга тварина подібна до теляти, і третя тварина мала лице, як людина, а четверта тварина подібна до летючого орла.
8: І кожна з чотирьох тварин мала по шість крил навколо, а всередині вони були повні очей; і ні вдень, ні вночі не мають спокою, говорячи: свят, свят, свят Господь Бог Вседержитель, Котрий був, є і гряде.
9: І коли тварини віддають славу і честь і подяку Тому, Хто сидить на престолі, Хто живе віки вічні,
10: тоді двадцять чотири старці падають перед Сидячим на престолі і поклоняються Тому, Хто живе віки вічні, і покладають вінці свої перед престолом, кажучи:
11: достоїн Ти, Господи, прийняти славу і честь і силу: бо Ти створив усе, і все з Твоєї волі існує і створено.
← попередній розділнаступний розділ →