Святе Письмо

Одкровення Апостола Іоанна Богослова (Апокаліпсис)

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 15
1: І побачив я інше знамення на небі, велике і дивне: сім Ангелів, котрі мали сім останніх покарань, якими закінчувалась лютість Божа.
2: І бачив я ніби скляне море, змішане з вогнем; і переможці звіра та образу його, і начертання його і числа імені його, стоять на цьому скляному морі, тримаючи гуслі Божі,
3: і співають пісню Мойсея, раба Божого, і пісню Агнця, говорячи: великі й дивні діла Твої, Господи Боже Вседержителю! Праведні та істинні путі Твої, Царю святих!
4: Хто не побоїться Тебе, Господи, і не прославить імені Твого? Бо Ти єдиний святий. Усі народи прийдуть і поклоняться перед Тобою, бо відкрилися суди Твої.
5: І після цього я глянув, і ось, розкрився храм скінії свідчення на небі.
6: І вийшли з храму сім Ангелів, які мали сім покарань, одягнені в чисту і світлу лляну одежу і підперезані попід груди золотими поясами.
7: І одна з чотирьох тварин дала сімом Ангелам сім золотих чаш, наповнених гнівом Бога, живущого віки вічні.
8: І наповнився храм димом від слави Божої і від сили Його, і ніхто не міг увійти до храму, доки не скінчились сім покарань семи Ангелів.
← попередній розділнаступний розділ →