Святе Письмо

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 12
1: Не хочу, браття, щоб ви не знали і про дари духовні.
2: Знаєте, що коли ви були язичниками, то ходили до ідолів безмовних, ніби вас вели.
3: Тому кажу вам, що ніхто з тих, хто говорить Духом Божим, не скаже анафеми на Іісуса, і ніхто не може назвати Іісуса Господом, як тільки через Духа Святого.
9: іншому – віра, тим же Духом; іншому – дари зцілення, тим же Духом;
10: іншому – творення чудес, іншому – пророцтво, іншому – розпізнавання духів, іншому – різні мови, іншому – тлумачення мов.
11: Усе це творить один і той же Дух, наділяючи кожному окремо, як Йому угодно.
12: Бо, як тіло одне, але має багато членів, і всі члени одного тіла, хоч їх і багато, утворюють одне тіло,– так і Христос.
13: Бо всі ми одним Духом хрестилися в одне тіло, іудеї чи елліни, раби чи вільні, і всі одним Духом напоєні.
14: Тіло ж не з одного члена, а з багатьох.
15: Якщо нога скаже: я не належу до тіла, бо я не рука, то невже через це вона не належить до тіла?
16: І якщо вухо скаже: я не належу до тіла, бо я не око, то невже через це воно не належить до тіла?
20: Тепер же членів багато, а тіло одне.
21: Не може око сказати руці: ти мені непотрібна; або так само голова ногам: ви мені непотрібні.
23: і які нам здаються в тілі неблаговидними, про тих більше піклуємось;
24: і неблаговидні наші (члени) благовидніше покриваються, а благовидні наші не мають в тому потреби. Але Бог так створив тіло, щоб ми про неблаговидне більше піклувалися,
25: щоб не було розділення в тілі, а усі члени однаково дбали один про одного.
26: Тому, чи страждає один член, з ним страждають усі члени; чи славиться один член, з ним радіють усі члени.
27: І ви – тіло Христове, а окремо – члени.
28: І одних Бог поставив у Церкві, по-перше, Апостолами, по-друге, пророками, по-третє, вчителями; далі, іншим дав сили чудотворення, також дари зцілення, заступництва, управління, різні мови.
← попередній розділнаступний розділ →