Святе Письмо

Перше послання до Тимофія

← попередній розділнаступний розділ →
Розділ 3
1: Вірне слово: коли хто єпископства бажає, доброго діла бажає.
2: Але єпископ повинен бути непорочний, однієї жінки чоловік, тверезий, невинний, благочинний, чесний, гостинний, здібний навчати,
3: не п'яниця, не забіяка, не сварливий, не користолюбний, а тихий, миролюбний, не сріблолюбний,
4: такий, що добре править домом своїм, дітей тримає у слухняності з усякою чесністю;
5: бо хто не вміє управляти власним домом, чи буде той піклуватися про Церкву Божу?
6: Не повинен бути з новонавернених, щоб не загордився і не підпав суду з дияволом.
7: Належить йому також мати добре свідчення від зовнішніх, щоб не впасти у нарікання і тенета диявольські.
8: Диякони також повинні бути чесні, не двомовні, не охочі до вина, не користолюбні,
9: такі, що зберігають таїнство віри в чистій совісті.
10: І таких треба спершу випробовувати, потім, якщо бездоганні, допускати до служіння.
11: Так само і жінки їхні повинні бути чесні, не обмовниці, тверезі, вірні в усьому.
12: Диякон повинен бути чоловіком однієї жінки, такий, що добре править дітьми і домом своїм.
13: Бо ті, що добре служать, готують собі вищий ступінь і велике дерзання у вірі в Христа Іісуса.
14: Це пишу тобі, надіючись незабаром прийти до тебе,
15: щоб, коли забарюсь, ти знав, як слід поводитись у домі Божому, який є Церква Бога живого, стовп і утвердження істини.
16: І беззаперечно – велика благочестя тайна: Бог явився у плоті, виправдав Себе в Дусі, показав Себе Ангелам, проповіданий у народах, прийнятий вірою в світі, вознісся у славі.
← попередній розділнаступний розділ →